Czy gracze są coraz bardziej chamscy?

Czy gracze są coraz bardziej chamscy?

6 maja 2018 2 przez Natalia Króliczek

Swoją przygodę z MMO zaczęłam jeszcze jako mały dzieciaczek z podstawówki. Bardzo dobrze pamiętam swoją pierwszą grę 4Story! Cudowna historia, szybki exp, no i HALO! KLANY! Spędziłam w ,,Hased cztery cudowne lata, poznając naprawdę świetnych ludzi, bawiliśmy się w RP, biegaliśmy na wojny między światami i pomagaliśmy sobie ze wszystkim. Niestety nagle nastał czas, gdy wszystko zaczęło się rozpadać, coraz mniej osób się logowało, a że w tamtych czasach Facebook nie był populary tak jak teraz, zapomnieliśmy o sobie. Żadnej następnej grze nie poświęciłam tyle, co temu MMORPG. Poszłam do gimnazjum, a tam poznałam osoby, które wciągnęły mnie w świat gier MOBA. I tu zaczął się cały jad, który toczy się do teraz.

Znalezione obrazy dla zapytania Jad na czatach w lolu
Ostatnio męczy mnie fakt, a w sumie parę faktów w grach mmo. Nie wiem, czy Wy również macie takiego pecha jak my przez ostatnie kilka miesięcy grania, mam nadzieję, że nie. Okay, logujemy się, klikamy meczyki i z góry jak tylko wchodzimy do lobby, dostajemy na twarz całą masę przykrości.
Od tego, że mamy nie grać daną postacią, bronią itp, po to, że mamy polski nick, lub po prostu jesteśmy dzieckiem, lub dziewczyną. Serio to takie zabawne? Jad, a przynajmniej w stosunku do kobiet grających (i nie mówię o tych, które szukają atencji, bo grają) zaczyna się skromnie od ,,do kuchni, zrób mi kanapkę,, po te najgorsze typu,, zrób mi dobrze, bo tylko do tego się nadajesz locho,,. Żałosne do tego stopnia, że odechciewa mi się odzywać na czatach głosowych.

Są też sytuacje, w których po prostu nam się coś nie uda, mimo to nasi kochani członkowie ekipy, pojadą po nas i naszych mamach. Po co? Bo to śmieszne? Nie. Jeśli w meczu widzę, że ktoś już tylko zaczyna  formułę, to z góry niestety wiem, że to gracz z przedziału 10-14. Mimo to nie wszyscy młodsi miłośnicy pikseli są tacy, lecz ludzi starszych to nie interesuje,,Jesteś dzieckiem, nie masz nic do powiedzenia,,. To jest właśnie ta beznadziejna hipokryzja, po prostu zapominamy, że też kiedyś zaczynaliśmy i byliśmy młodzi.

Znalezione obrazy dla zapytania pocisk o grajacych dziewczynach

Nie mogę zrozumieć, czemu takie zachowanie jest nagminne mimo wielu kar, czy nagród za dobre zachowanie. Pamiętam jak w szkole często powtarzano mi, że pewne zachowania wynosi się z domu, lecz szczerze wątpię by we wszystkich przypadkach wasi ojcowie odnosili się do swoich żon jak niektórzy chłopcy. Może jest i w tym pewna wina rodziców, którzy nie reagują, gdy słyszą takie odzywki, lub po prostu to wina zepsutego społeczeństwa.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Komentarze

Podziel się z innymi