Ubezpieczenia dla graczy w Polsce – tego mi brakowało!

Ubezpieczenia dla graczy w Polsce – tego mi brakowało!

26 kwietnia 2018 0 przez Staniu

Straciliście kiedyś bezpowrotnie przedmioty, lub konto w grze? Płakaliście całą noc, bo ktoś zhakował Wam postać w ulubionym MMO? Okazuje się, że takie sytuacje mogą niedługo przejść do historii!

Firma PLAY uruchamia swój wielki projekt skierowany do graczy. Od teraz każdy będzie mógł wykupić ubezpieczenie dla swoich dóbr w grach online i kont do tychże gier. Dodatkowo możemy wykupić ubezpieczenie naszego sprzętu gamingowego. Jeśli najnowszy tytuł spali Wam kartę graficzną, to możecie otrzymać sowite odszkodowanie na otarcie łez.

To coś, na co zarówno ja, ja i wielu z Was czekało latami. Aktualnie co prawda dużo mniejszą wagę przykładam do przedmiotów w grach. Konto zawsze można odzyskać, ale dodatkowa ochrona zawsze się przyda. Z dużo większym entuzjazmem przyjąłem informację o możliwości ubezpieczenia sprzętu. To zdarza się każdemu, tym bardziej graczowi, który kompa zużywa dużo szybciej niż przeciętny użytkownik. Mam nadzieję, że za Play pójdą kolejne firmy, prześcigając się w ofertach.

Jak myślicie? Co przyniesie przyszłość w tym temacie? I co sądzicie o aktualnej ofercie?

Komentarze

Podziel się z innymi