Uwaga! Ta książka oszukuje!

Uwaga! Ta książka oszukuje!

26 kwietnia 2018 0 By Natalia Króliczek

O tym, że kocham czytać książki, wie każdy z mojego bliskiego otoczenia, nawet nie bo na studiach też często czytam i w sumie gdzie tylko się da! Często jeśli książka jakoś szczególnie mnie wciągnie, jestem w stanie pochłonąć ją w mniej niż tydzień. Tak było z ,,Szóstką Wron” oraz ,,Królestwem Kanciarzy”, ale wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć.

Biedna ja szukałam czegoś, co będzie w stanie choć na trochę uciszyć mojego wewnętrznego kaca książkowego i takim sposobem natrafiłam na ,,Wszyscy patrzyli nikt nie widział”.

 

Autorem tego cudeńka jest Tomasz Marchewka, scenarzysta w studiu CD PROJEKT RED, który oczywiście pracował nad Wiedźminem III oraz cudownym dodatkiem do niego o nazwie ,,Krew i Wino”. Jest to jego debiutancka powieść.

Wkraczamy do miasta przytłoczonego mrokiem i cwaniactwem ludzi przy stołach. Grasz o pieniądze lub życie, nie ma innej opcji. Jeśli jesteś bogaty, przegrałeś. Jeśli masz wpływy, przegrałeś. Jeśli umiesz kantować tak by nikt tego nie zauważył, wygrałeś grę o pieniądze i swoje palce. Nie ma tu miejsca dla słabych a każdą grubą rybę pożera większa. Jesteś gotowy, by zawitać w Hausnbergu?

Jeśli tak, poznaj swoich przewodników po łotrzykowskim świecie. Slava, młody, intrygujący i okropnie niebezpieczny bóg kart, z którym nie siada się do stołu. Petr mistrz noża, który trzęsie ulicami i wszystkimi silnorękimi. Trzymający się w mroku, płatny morderca Nino. Oraz cudowna, zmysłowa tancerka Camilla. Kogo wybierzesz?

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

Szybka akcja, trzymająca w napięciu do ostatniej kartki oraz łatwy język.

Uwielbiasz awantury,ostry język? To coś dla Ciebie!

Szukasz drobnego zapychacza? Idealna pozycja!

Szukasz kryminału dla początkującego? Biegni ją kupić!

No i oczywiście nie mogło zabraknąć jedynego minusa, czyli faktu, że książka ma 330 stron. Aż ból się z nią rozstawać.

Sięgnijcie po nią i nauczcie się jak nie zostać okantowanym!

Komentarze

Podziel się z innymi